Ušetřete díky vlastní fotovoltaické elektrárně! Slunce Vám účet nepošle

Investice do vlastní FVE se v každém případě vyplatí. Slunce Vám totiž účet nepošle, ale naopak Vám bude rádo generovat potřebnou energii zcela zdarma. Galimed energy Vám pomůže také vyřídit na vlastní FVE dotaci.

potisk adapt print

Již od roku 2009 se v Galimed energy věnují podnikání v oblasti obnovitelných zdrojů energie a saving energy. Realizují fotovoltaické elektrárny na klíč v průmyslových zónách, na střechách rodinných domů, výrobních hal a také dodáváme FVE na míru pro logistická centra. Můžete využít komplexních služeb v oblasti fotovoltaiky formou dodávky na klíč od první nezávazné schůzky, přes cenovou nabídku podle Vašeho přání až po finální realizaci včetně zajištění servisu. 

Fotovoltaická elektrárna na klíč u Galimed s.r.o.

Největší předností fotovoltaických elektráren na klíč jsou bezpochyby minimální náklady na energie, vytápění a ohřev vody. Ať už chcete ve své firmě či doma pokrýt aktuální spotřebu energie, nebo byste rádi využili její přebytky pro ohřev a ochlazení TUV, nabíjení elektromobilů či případné výpadky dodávek elektrické energie, vždy je pro vás k dispozici nejlepší možné řešení. Každá fotovoltaická elektrárna může být přizpůsobena aktuálním potřebám vaší domácnosti nebo společnosti.

Jaký servis s Galimed s.r.o. dostanete?

Společnost GALIMED s.r.o. je předním dodavatelem fotovoltaických elektráren na klíč pro rodinné domy, malé a střední podniky (výrobní haly, logistická centra, průmyslové zóny) a veřejný sektor. Proces dodávky zajišťuje nezávazné konzultace, individuální cenovou nabídku až po kompletní realizaci, servis a poradentství. Společnost spolupracuje se špičkami v oboru výstavby a realizace projektů obnovitelných zdrojů a sama provozuje několik fotovoltaických elektráren.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci? Kontaktujte GALIMED s.r.o.

GALIMED s.r.o.

Na Roudné 443/18 301 00 Plzeň
E-mail
: kremen@galimed.cz
Mobil
: +420 721 878 610
Web
: www.galimedenergy.cz

Fotogalerie
NetConcert Monica Mancini

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Komorní sólisté ČNSO

Hlavní zprávy

 

ČEZ - Čistá energie zítřka
uniweb weby