Využijte sluneční energie a nechte si zřídit vlastní fotovoltaickou elektrárnu na klíč od firmy GALIMED s dotací až 200 000 Kč!

Uvažujete o vlastní fotovoltaické elektrárně, protože chcete ušetřit na energiích? Nechte si udělat FVE a získejte dotaci až 200 000 Kč!

potisk adapt print

Již od roku 2009 se věnujeme podnikání v oblasti obnovitelných zdrojů energie a saving energy. Realizujeme fotovoltaické elektrárny na klíč v průmyslových zónách, na střechách rodinných domů, výrobních hal a také dodáváme FVE na míru pro logistická centra. Poskytuje komplexní služby v oblasti fotovoltaiky formou dodávky na klíč od první nezávazné schůzky, přes cenovou nabídku podle přání zákazníka až po finální realizaci včetně zajištění servisu.

Co je největší předností vlastní fotovoltaické elektrárny?

Největší předností fotovoltaických elektráren na klíč jsou bezpochyby minimální náklady na energie, vytápění a ohřev vody. Ať už chcete ve své firmě či doma pokrýt aktuální spotřebu energie, nebo byste rádi využili její přebytky pro ohřev a ochlazení TUV, nabíjení elektromobilů či případné výpadky dodávek elektrické energie, vždy je pro vás k dispozici nejlepší možné řešení. Každá fotovoltaická elektrárna může být přizpůsobena aktuálním potřebám vaší domácnosti nebo společnosti.

Kdo vám pomůže s dodávkou fotovoltaické elektrárny na klíč?

Společnost GALIMED s.r.o. je předním dodavatelem fotovoltaických elektráren na klíč pro rodinné domy, malé a střední podniky (výrobní haly, logistická centra, průmyslové zóny) a veřejný sektor. Proces dodávky zajišťuje nezávazné konzultace, individuální cenovou nabídku až po kompletní realizaci, servis a poradentství. Společnost spolupracuje se špičkami v oboru výstavby a realizace projektů obnovitelných zdrojů a sama provozuje několik fotovoltaických elektráren.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci? Kontaktujte GALIMED s.r.o.

GALIMED s.r.o.

Na Roudné 443/18 301 00 Plzeň
E-mail
: kremen@galimed.cz
Mobil
: +420 721 878 610
Web
: www.galimedenergy.cz

Fotogalerie
NetConcert Angelique Kidjo

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Hrady.cz 2022

Hlavní zprávy

 

NetConcert Bobby Shew
uniweb weby