K požáru asi metru protihlukové stěny v ulici U seřadiště v Plzni Slovanech vyjížděli v sobotu dobrovolní hasiči z Koterova a plzeňští profesionálové.
K požáru asi metru protihlukové stěny v ulici U seřadiště v Plzni Slovanech vyjížděli v sobotu dobrovolní hasiči z Koterova a plzeňští profesionálové. Jelikož oheň měli pod kontrolou koterovští, nemuseli profesionálové zasahovat. Škoda byla vyčíslena na deset tisíc korun a uchráněné hodnoty na 200 tisíc korun. Škodu do pěti tisíc korun si vyžádal páteční požár ve starém skladu v Nové ulici v Sušici. Na místě zasahovali místní profesionální hasiči. Příčinou byla pravděpodobně nedbalost.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Úřad městského obvodu Plzeň 3 má bezbariérový přístup, a to do obou budov (z odstavné plochy pro vstup do budovy sady Pětatřicátníků 1 - Odbor stavebně správní a investic ÚMO3 a z vnitrobloku Divadelní ulice pro vstup do budovy sady Pětatřicátníků 7)