My okna myjeme rádi!

Úklidové služby pro celou Plzeň. Již od roku 1993 nabízíme na Plzeňsku profesionální úklidové služby.

weby uniweb zprávy

Jednorázový úklid včetně mytí oken

Mimořádný úklid je záležitostí časově velmi náročnou. Pro naši společnost ÚKLID PRESTO není ani jednorázový úklid jakéhokoli rozsahu žádným problémem. Rychle a spolehlivě uklidíme právě dokončené novostavby či rekonstruované prostory, bez potíží zvládneme rozsáhlý úklid po malířích nebo závěrečné úpravy před kolaudací. Jednorázový úklid můžeme provést jak vinteriérech, tak ve venkovních prostorách všech objektů, domů a bytů. Vyčistíme opláštění a prosklení budov, umyjeme okna, vyčistíme koberce.

Zajistíme i pravidelný úklid 

Recepce, zákaznická centra, zasedací místnosti i kanceláře patří kreprezentativním prostorám každé firmy. Příjemné firemní prostředí je součástí renomé vaší společnosti a významně ovlivňuje rozhodování zákazníků. Svěřte proto úklid vaší firmy profesionálům. 

Využijte pravidelného úklidového programu
 a my zajistíme vše potřebné – čištění podlahových krytin, dezinfekci sociálního zařízení, utírání prachu na všech volně dostupných plochách, likvidaci odpadu atd. Samozřejmě doplníme hygienický materiál a zabezpečíme kompletní servis provozu vaší firemní kuchyňky, včetně mytí nádobí. Rádi se postaráme i o mytí oken, dveří a dalších prosklených ploch. 

Profesionálně uklízíme již od roku 1993

Poskytuje již od roku 1993 čistící a úklidové služby firmám, podnikatelům i soukromým osobám. Nabízíme komplexní úklid kanceláří, výrobních hal a komerčních prostor. Také provádíme kolaudační úklidy a zajišťujeme úklidové služby pro domy ve správě SVJ.

Máte zájem o úklidové služby?

Kontaktujte nás:

ÚKLID PRESTO, S.R.O.

Šikmá 214/8 

Plzeň 318 00 

mobil: +420 724 055 081 
e-mail: info@uklidpresto.cz 
web: www.uklidpresto.cz

FACEBOOK: Přidejte se k nám!

Autor: ÚKLID PRESTO, S.R.O. Článek může obsahovat komerční sdělení.


Komentáře

Váš komentář článku...

autocbklima2018

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018
seo uniweb