Fotbalisté Viktorky porazili Olomouc 4:0

Fotbalisté Plzně si na závěr podzimní sezony zastříleli, když v zápase 16. kola první ligy porazili Olomouc jasně 4:0. Hostům, kteří překvapivě do Štruncových sadů přijeli bez tvůrce hry Melinha, nevyšel druhý poločas, ve kterém inkasovali hned třikrát po trefách Trappa, Petržely a Koláře. V první p...

Fotbalisté Plzně si na závěr podzimní sezony zastříleli, když v zápase 16. kola první ligy porazili Olomouc jasně 4:0. Hostům, kteří překvapivě do Štruncových sadů přijeli bez tvůrce hry Melinha, nevyšel druhý poločas, ve kterém inkasovali hned třikrát po trefách Trappa, Petržely a Koláře. V první půli otevřel skóre Rezek. Sigma prohrála poprvé od 28. září a neslavně ukončila sérii sedmi zápasů bez prohry. Navíc přišla o čtvrté místo v tabulce. "Jsme strašně rádi, že jsme se rozloučili s podzimem takovým výsledkem a výkonem. Dá nám to chuť do zimní přípravy," usmíval se po zápase záložník Plzně Milan Petržela.