Pozemní hokejisté Litic mají stále naději

V Rakoextralize pozemních hokejistů podlehlo HC 1970 Bolevec Plzni Liticím 2:3. Góly Litic dal dva David Vychron a jeden Libor Strejc.

V poměrně vyrovnaném duelu na vysoké přírodní trávě patřil hostům začátek, ale gól vstřelili paradoxně při nedůsledném bránění domácí - Kolman. Odveta přišla takřka v zápětí. Nařízenou penaltu proměnil bezpečně litický Vychron.
Začátek druhého poločasu patřil opět Liticům, vytvořily si dostatek brankových příležitostí. Skóroval nejprve Strejc po trestném rohu, další přidal opět Vychron po průniku z pravé strany. Litičtí v konci druhého poločasu trochu nelogicky opustili střed hřiště, domácí měli optickou převahu, kterou zužitkovali dvě minuty před koncem v gól mladičkého Krýsla. Bolevec tak ztratil veškeré naděje na záchranu své ligové příslušnosti, Litice stále živí naději na čtyřčlenné play off.