V Plzni si na „odvetě“ zopakoval vítězství Martin Hebík, Jiří Ježek kroužil rozlučkové kolečko

Grand Prix Duratec „odveta“ po seriálu se stala opět kořistí Martina Hebíka (CK Příbram Fany Gastro). Na Grand Prix se stylově rozloučil s fanoušky a cyklisty i nejúspěšnější paralympionik Jiří Ježek (Team Dukla Praha).

uniwebwebynamiru2018

Ještě než byl odstartován hlavní závod, odkroužil si Jiří Ježek „rozlučkové“ kolečko na plzeňském okruhu.

Na startu jsme tentokrát mohli vidět i cyklokrosového reprezentanta Adama Ťoupalíka (BEOBANK-CORENDON), který přivezl do Plzně i mladšího bratra Jakuba (Cycling Academy Tábor).

Od startu byli velice aktivní junioři, kteří dokázali kroužit před pelotonem celé tři okruhy.  Poté byli dojeti pelotonem a body se začali dělit v hromadných spurtech. Tam byl velice aktivní právě Hebík a Jan Rajchart.

Do soubojů o body se vložil i cyklokrosař Adam Ťoupalík, nakonec vybojoval v Plzni slušné čtvté místo.

Ze zaslouženého vítězství se tak mohl radovat Martin Hebík, který odolal tlaku od Jana Rajcharta. Na stupně je pak doprovodil Martin Boubal, který dojel na třetím místě.

V kategorii juniorů triumfoval Karel Tyrpekl (Profi sport Cheb). Kategorii Masters jezdce nad 40 let vyhrál Karel Kopr (Slavia Praha). V ženách vybojovala první místo Jarmila Machačová (Team Dukla Praha), která rozhodla v závěrečném spurtu.

Na stupních vítězů jsme pak mohli vidět i Jiřího Ježka, který dal v Plzni kolo k „ledu“ a to doslovně.

Martin Hebík v cíli: „Do Plzně jsme přijeli pro vítězství, a to se nám opět  povedlo.“



GP DURATEC 20.9.2017
Čas vítěze: 1:11.59 h  55km

1. místo Martin Hebík (CK Příbram Fany Gastroservis)  10b
2. místo Jan Rajchart (Česká spořitelna – Accolade)  7b
3. místo Martin Boubal  (CK Příbram Fany Gastroservis)  6b
4. místo Adam Ťoupalík (BEOBANK-CORENDON)   5b
5. místo Tomáš Čapek (Topforex – Lapierre)    4b
6. místo Jakub Svoboda(CK Kolokrám - Svijany)     3b
7. místo  Petr Fiala (AC Sparta Praha)      2b 
8. místo Martin Stošek (Symbio+ BMC)               1b
9. místo Tomáš Holub (kola-bbm.cz)                1b
10. místo Jan Ryba (AC Sparta Praha)        1b


Vittoria Cup Juniorů
1. místo Karel Tyrpekl (Profi sport Cheb)   3b
2. místo Jakub Ťoupalík (Cycling Academy Tábor) 2b
3. místo Karel Kuba (CK Příbram Fany Gastroservis) 1b              


LIV Sýkora sportswear CUP (ženy)
1. místo  Jarmila Mchačová (Team Dukla Praha)
2. místo  Daniela Trčková (Česká spořitelna – Accolade)
3. místo Tereza Beranová (Alltraining.cz)

NaCesty.cz CUP (jezdci Masters nad 40let)
1. místo Karel Kopr (Slavia Praha) 1b
2. místo Zdeněk Rubáš (AC Sparta Praha)    
3. místo Milan Spěšný (MS bike academy)

foto: tomáš tesař


Fotogalerie
weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Strašidelný rej

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018