Viktorka hostí v sobotu Slovácko. Bude plno?

Předposlední domácí zápas HET ligy 2017/2018 se blíží. V sobotu ho od 18:30 sehraje Viktoria Plzeň se Slováckem.

uniwebwebynamiru2018

„Vstupenek na zápas se Slováckem nezbývá mnoho. Byli bychom rádi, kdyby byla Doosan Arena vyprodaná, k tomu ale prosíme ty permanentkáře, kteří ví, že se nemohou v sobotu dostavit, aby uvolnili svou sedačku v systému Nabídni své místo,“ prosí mluvčí klubu Václav Hanzlík.

V případě, že zbydou vstupenky i v den utkání, budou se prodávat od 12:30 ve fanshopu a v 16:00 bude prodej přesunut na pokladny za severní tribunu Doosan Areny.

Vzhledem k tomu, že se nejedná o rizikové utkání, nebude pivovarská lávka uzavřená.

V den zápasu se také budou prodávat permanentní vstupenky, a to od 11 hodin na pokladnách za severní tribunou. Prodej poběží i po zápase a také v neděli od 11 do 17 hodin.

V prodeji jsou nadále také vstupenky na zápas s Teplicemi, v den zápasu se Slováckem od 12:30 do 16:00 ve fanshopu a posléze na pokladnách za severní tribunou.

K dispozici bude také dobíjecí místo Plzeňské karty, které bude ve stejném režimu jako vstupenky na zápas se Slováckem a s Teplicemi – od 12:30 do 16:00 ve fanshopu a poté na pokladnách za severní tribunou.

V okolí stadionu se bude prodávat opět magazín Viktorián. V něm opět najdete mnoho zajímavého. K dispozici bude rozhovor s Markem Bakošem, statistické zajímavosti, mládežnický servis, představení soupeře, archivní pohled a mnoho dalšího. To vše za symbolickou cenu 19 korun.

Na zápase opět platí zákaz jakéhokoliv projevu rasismu a používání pyrotechniky. Prosíme všechny fanoušky o respektování těchto důležitých pravidel.

Mezi sektory S a T bude znovu kvůli blízké stavbě zúžený prostor. „Prosíme tedy fanoušky pohybující se v okolí těchto sektorů o shovívavost. Vše je ale zabezpečené, jde tedy jen o preventivní informaci,“ říká mluvčí klubu Václav Hanzlík.


weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Další články z rubriky

pulmaraton zpravy

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018