Nezisková společnost Attavena realizovala školení marketingu v Plzni

Nezisková společnost Attavena, o. p. s. a plzeňská firma UNIWEB s.r.o. spolupracují na projektu "V práci jako doma" (CZ.03.1.51/0.0/0.0/16_061/0003114), který je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost

SEO UNIWEB

Attavena, o. p. s. je nezisková společnost, která vznikla v roce 1999. Sídlí v Českých Budějovicích, ale aktivity realizuje mobilně v celé České republice. V kmenovém týmu najdete ředitele, projektové koordinátory, lektory, odborné i administrativní pracovníky. Navíc spolupracuje s mnoha externisty na pozicích lektorů, odborných poradců nebo asistentů.

Kurz marketingu v Plzni

Nezisková společnost Attavena, o. p. s. a plzeňská firma UNIWEB s.r.o. spolupracují na projektu "V práci jako doma" (CZ.03.1.51/0.0/0.0/16_061/0003114), který je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost. Úspěšnou absolventkou kurzu online marketingu, který se konal tento týden v Plzni, se stala MgA. Jana Mrkvičková.

Attavena, o. p. s. vzdělává a podporuje různé cílové skupiny především v oblastech informačních technologií, v komunikačních dovednostech, a dalších dovednostech potřebných na trhu práce. Výuku Attavena realizuje převážně prostřednictvím mobilních učeben. Dostane se tak i do míst a ke skupinám, kam kroky podobných aktivit zatím vedou jen zřídka.

Projekty se stejným obsahem v posledních 3 letech Attavena úspěšně realizovala v kraji Jihočeském, Plzeňském, Karlovarském, v kraji Vysočina a v Praze pro celkem 405 rodičů.

weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
kamiq restart 2020 prosinec

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018
seo uniweb