Fotbalisté Plzně vyhráli v Ďolíčku nad Bohemians 1905 1:0

Fotbalisté Viktorie Plzeň vezou tři body z vršovického Ďolíčku za výhru 1:0. I po pěti ligových kolech tak jsou fotbalisté Bohemians 1905 stále bez výhry a na kontě mají jediný vstřelený gól. Výhru Západočechů zajistila povedená akce z 29. minuty, kterou zakončil do prázdné branky Střihavka. ...

Plzeňský kouč Pavel Vrba po nepovedeném zápase s Libercem kompletně překopal sestavu, do níž zapracoval tři nováčky, a udělal i další přesuny. Změny se vyplatily, protože Plzeň ve Vršovicích od začátku převzala iniciativu a působila mnohem fotbalovějším dojmem než hekticky hrající domácí. "Zaplaťpánbůh za ty tři body," ulevil si po zápase David Limberský, který Střihavkovi předložil balon při gólové akci. "Teď ale bude nutné body v sobotu potvrdit výhrou nad Kladnem."