Plzeň šťastně vyhrála nad Kladnem, vlastní gól dal v 89. minutě Strnad

Fotbalisté Plzně získali první tři domácí body. V sobotu večer porazili v šestém kole Gambrinus ligy Kladno 1:0. Když už se domácí smiřovali s bezbrankovou remízou, rozhodl o osudu utkání vlastním gólem minutu před koncem záložník Středočechů Strnad, která za zády kladenského brankáře Pavlíka přesně...

Fotbalisté Plzně získali první tři domácí body. V sobotu večer porazili v šestém kole Gambrinus ligy Kladno 1:0. Když už se domácí smiřovali s bezbrankovou remízou, rozhodl o osudu utkání vlastním gólem minutu před koncem záložník Středočechů Strnad, která za zády kladenského brankáře Pavlíka přesně usměrnil trestný kop Horvátha. Viktoria tak má před reprezentační pauzou na svém kontě deset bodů a tabulkou stoupá vzhůru, Kladno má stále jeden bod a krčí se na chvostu tabulky.