Řidič v Plzni narazil do strážníka městské policie

Policisté z Městského ředitelství policie Plzeň se zabývají případem, který byl kvalifikován jako trestný čin násilí proti úřední osobě.

weby uniweb zprávy

Krátce před půlnocí z pátku na sobotu (z 19. ledna na 20. ledna 2018) chtěla hlídka strážníků Městské policie Plzeň zkontrolovat řidiče osobního vozidla, který jel v protisměru v prostoru křižovatky Kopeckého sady – Smetanovy sady a Jungmannovy ulice v Plzni.

Řidič zpočátku na pokyn strážníků zareagoval, s vozidlem zpomalil, následně se však rozjel, přičemž došlo ke srážce s jedním z příslušníků městské policie. Řidič ve vozidle značky Peugeot 106, červené barvy, se střešním okýnkem a černými zpětnými zrcátky poté z místa události ujel.

Policisté po vozidle, které odpovídá výše uvedenému popisu, a řidiči, jenž automobil v inkriminovanou dobu řídil, pátrají. "Zároveň žádáme veřejnost o spolupráci a předání informací, které by přispěly k objasnění případu, na lince tísňového volání 158 či na kterékoli policejní služebně," říká mluvčí krajských policistů Pavla Burešová.


Komentáře

Váš komentář článku...

apb hp side a

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018
seo uniweb