V Domažlicích srazil chodce, bez řidičáku opět sedl za volant

Řidič s platnou blokací řidičského průkazu byl opět přistižen za volantem v Hradské ulici.

uniwebwebynamiru2018

K dopravní nehodě na křižovatce místních komunikací v obci Domažlice ulice Břetislavova a ulice Vodní došlo dne 15. prosince 2019 v 19:30 hodin. Devětačtyřicetiletý řidič osobního automobilu Mercedes jedoucí ve směru od ulice Vodní při odbočování vlevo do ulice Břetislavova narazil levou přední částí osobního automobilu do chodce, který přecházel mimo přechod pro chodce šikmo komunikaci ve směru k restauraci Pod Branou. Při dopravní nehodě došlo k lehkému zranění pětaosmdesátiletého chodce, který byl z místa dopravní nehody odvezen na ošetření do Domažlické nemocnice. Požití alkoholu bylo u obou účastníků dopravní nehody vyloučeno provedenou dechovou zkouškou. Na osobním automobilu Mercedes vznikla škoda 10 tisíc korun. 

Šetřením na místě dopravní nehody bylo dále zjištěno, že řidič má Městským úřadem Domažlice vyslovenou blokaci řidičského oprávnění a že k jízdě užil vozidlo, které nesplňuje technické podmínky stanovené zvláštním právním předpisem, mělo propadlou technickou kontrolu. Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích.

 Týž řidič byl kontrolován dne 18. prosince 2019 v 14:20 hodin v Domažlicích v ulici Hradská po předchozí jízdě ulicemi Vodní, Břetislavova, Havlíčkova a Chodská. Domažličtí policisté řidiče zajistili a jízdu bez řidičského oprávnění evidují jako přestupek.

ilustrační foto

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
so 21.12.2019 06:540 +
 
SZO

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018